O autorze
Zawodowo porusza się miedzy działami creative i digital, w agencji reklamowej Saatchi & Saatchi w Hong Kongu.
Współpracował m.in. z Armani Casa, HK Airlines, Financial Times, Manulife Asia Pacyfic, MCD, P&G, Yoo Residence by Philippe Starck.
W Polsce tworzył ilustracje dla Machiny Design, Machiny, i wytwórni płytowej Kayax.
Obecnie pracuje nad serią wystaw o roboczym tytule "Siedem", które niebawem pokazane zostaną w Hong Kongu i Singapurze.

Affordable Art Fair

Affordable Art Fair Hong Kong 2013
Affordable Art Fair Hong Kong 2013
Hong Kong według francuskiego "Le Figaro" to jedno z najważniejszych miejsc w Azji jeśli chodzi o handel sztuką współczesną. W ten weekend odbyły się pierwsze w tym roku międzynarodowe targi pt. Affordable Art Fair. Najważniejsze wydarzenie już w maju - International Art Fair.

Wśród wystawców przeważały głównie galerie z Francji, Szwajcarii, Niemiec, Chin oraz Japonii. W Hong Kongu prawdopodobnie zaraz po Szanghaju znajduje się największa ilość prywatnych galerii, większość kolekcjonerów z całego świata dokonuje zakupów właśnie tutaj. Nabywcami dzieł są najczęściej Europejczycy i Amerykanie, ekspaci mieszkający w Azji oraz Chińczycy.

Affordable Art Fair - w wolnym tłumaczeniu "targi sztuki na każdą kieszeń, targi sztuki przystępnej". Przedział cenowy to 1000 - 100000 euro i taki też poziom reprezentowały wystawione prace:) Średnia cena to wydatek rzędu 5000 euro za obraz lub rzeźbę.
Więcej: affordableartfair.com
Kilka prac wystawionych na "targach sztuki na każdą kieszeń"


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...